| AlleBriaQ a întrebat:

Vreau să găsesc un joc dar nu mai știu numele și este pentru telefon
Descriere:
la un moment dat pe la level 70, 80 nu mai mergea în continuare, ideea e că era un ninja negru pe care îl controlai cu degetul ca sugar Rush, pereții erau negrii, la anumite nivele erau cuțite care se activau cand treceai, pe pereți, era ca un fel de cerc, minge nu mai știu din care ieșeau cuțite, la un moment dat prin niste nivele aveai un sens de mers pe care daca voiai intrai iar în acel timp se țineau după tine niste cutine rotunde cum au ninja și trebuia să fugi până ajungeai la o ieșire unde se bloca și te urmarea alt cutit și tot așa până ieșeai din modul respectiv, iar la fiecare play parca trebuia să dai 200 sau mai puțini din banii virtuali ai jocului

1 răspuns:
| ___hUYG a răspuns:

Ninja Dash