| Arapalea_alexandru_1996 a întrebat:

Vreau sa imi iau un pc si vreau unu de la Alienware...dar nu gasesc site vreau site care pot sa mi-l tranporte in Romania...dau funda! vreau rapid

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Astia sunt NR1 in lume la desktop/laptop gaming
http://www.cyberpowerpc.com/system/CyberPower_Black_Pearl
Configuratia o faci cum vrei tu si la desktop-uri si la laptopuri. Raport calitate/pret excelent!
Cred ca transporta si in RO, eu am adus in Italia peste 30 bucati.

| Arapalea_alexandru_1996 explică (pentru neluL):

Mersi mult pentru ajutor dar cumva keybord-ul si mice-ul si monitorul este inclus in pret eu nu prea inteleg cum cumpar la ei pe site imi poti explica (nu sunt bun la pc )

| neluL a răspuns (pentru Arapalea_alexandru_1996):

Numai ce este bifat este inclus in pret! De regula DA, sunt incluse! Inca o data repet, daca nu iti place ceva in configuratia aia ->o poti schimba! De exemplu in linkul care ti l-am dat la Procesor este bifat -> Intel® Core™ i7-3820 Quad-Core 3.60 GHz 10MB Intel Smart Cache LGA2011 (All Venom OC Certified) daca nu iti place procesorul asta, poti bifa alt procesor cum ar fi -> Intel® Core™ i7-3930K Six-Core 3.20 GHz 12MB Intel Smart Cache LGA2011 (All Venom OC Certified) [+336] si se adauga la costul total in + 336 dolari si tot asa...
In dreptul fiecarui desktop sau laptop ai configuratia sub poza produsului, bifezi ce vrei si cum vrei sa arate produsul final pe care o sa-l cumperi apoi dai click in josul paginii pe ->Continue ->Continue ->Add To Cart. Mai intai de toate le triti un email sa vezi daca iti trimite produsul in Romania aici
http://www.cyberpowerpc.com/company/mailinglist.aspx
Mesajul sa fie in engleza, transportul dureaza 25-30 de zile, plata se face prin transfer bancar sau card.