| Bilan_Robert_1978 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Play Station 3, second hand, la 600 lei dar sunt foarte nehotarat.
As dori un sfat, sa imi cumpar ps 3 acum sau sa imi iau de black friday, nou?
Sau poate un x-box one, stie cineva cat costa un x-box one de black friday?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Dacă vrei ps3 ia-l sh primești si jocuri de la vânzător
Xbox cumpărati varianta s este mai buna acum ii cam 1300 plus fifa 17

| TheKingBacca a răspuns:

Poti sa-ti iei un Xbox One de pe Amazon, 500 GB cu Kinect la doar 830 lei, fata de unul original undeva prin 14 milioane

https://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 s=videogames&ie=UTF8&qid=1475524955&sr=1-1&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&th=1

| aloken a răspuns:

Nu se mai merită să iti iei ps3 pentru ca jocuri pe el nu prea o sa se mai faca.Mai bine iti iei o consola next gen cum ar fi xbox one sau ps4 la xbox one e diferenta doar de 4 milioane sau poți sa ti.l iei de black friday si mai ieftin.

| Bilan_Robert_1978 explică (pentru aloken):

Faza cu black friday stii cum o sa fie x box-ul acum e 999 de lei inainte cu o zi il scumpeste la 1600 de lei, dupa care ii baga reducere pana la 1200 si wow ce reducere uriasa!