| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Vreau sa imi impart contul de steam cu bff si am auzit ca nu e bine, ca nu stiu ce se intampla cu contul si nu stiu, mi-e frica, nu vr sa risc. Voi ce spuneti? Daca ii dau contul si lui se intampla ceva? I l-am mai dat acum cateva luni pentru o durata de 2 luni cred si nu stiu, nu mi s-a intamplat nimic

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic. Am un cont de cs go + l4d2 si il pasam intre 3 prieteni de vreo 2-3 ani de zile si nu s-a intamplat absolut nimic. ( contul respectiv e pentru troll si nici macar cu un ban nu m-am ales laughing )

Ati putea folosit family sharing, sa-si faca si el un cont si tu ii partajezi biblioteca ta.

* In family sharing, daca tu te joci pe contul tau, el nu poate imprumuta jocuri in momentul respectiv, dar daca tu esti pe modul offline, mi se pare ca si el poate juca in acelasi timp.