| morfina13 a întrebat:

Vreau sa joc si eu Left 4 Dead 2 cu un prieten.Am mai jucat, dar acum nu mai stiu cum sa il fac.Stiu ca instalam jocul si bagam niste patch-uri (mi se pare ca erau doua la numar). Dupa aceea intram in garena si jucam.Restul,cu comenzile din consola si server-ele ma ocup eu. VREAU DOAR ATAT: sa imi aratati un mod simplu de a putea juca Left 4 Dead 2 pe Garena. (si cu link-uri daca ati puteabatting eyelashes )

Răspuns Câştigător
| Gost_Edy_1993 a răspuns:

Instalezi left 4 dead 2 cu ot cu pach.Intri in garena la LAN la left 4 dead.Alegi o camera.Intri in ea si dai start.Deci tie iti trebuie doar left 4 dead 2 instalat ca garena se ocupa de mai tot.Ps:Iati un pach care il joaca multa lume gen 2.1.0.7 parca era.

1 răspuns:
| Kavinski a răspuns:

Atunci cand intri in camera de l4d2 sau la alte jocuri, exista un semn de intrebare in dreapta apasa-l si iti da toate instructiunile in ordinehappy