| VlaDuTzZzU a întrebat:

Vreau sa ma apuc de IMVU dar nu stiu ce nume sa-mi pun ziceti-mi voi nume de BAIAT (nu de "EMO") dau funda.Si daca mai stiti un joc in afara de CS,Call of Duty, NFS, Meetin 2 si OurWold ziceti un joc cu avatare si chat! in genul la IMVU.

Răspuns Câştigător
| OniiChan a răspuns:

Nume debaiat pentru imvu: Se7en,Mizuky,FreeDrug,ForeverAlone.(Daca is luate adauga q,p,z, x, qp, in fata lor)
Jocuri asemanatoare in afara decele mentionate sunt : Club Cooe(Ceva gen IMVU dar mai vechi) sau PW(Perfect world) Este un joc ca metin, mai multe lumi, rase P.s jocul e international.

| VlaDuTzZzU explică (pentru OniiChan):

Ms m-ai ajutat mult!

| OniiChan a răspuns (pentru VlaDuTzZzU):

Mi-a facut placere:*