| Laura1421 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de samp, va rog ajutați-ma ce trebuie sa fac asa ca de început?

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Depinde daca vrei sa joci RPG sau Stunt/Race/DM etc..rpg-urile sunt mai hardcore in timp ce celelalte sunt mai distractive.

| InVPent a răspuns:

Sa il instalezi laughing
Acum depinde de server...
Daca e stunt te duci pur si simplu si faci sarituri si te plimbi etc.
Daca e rpg e mai dificil. Acolo trebuie sa te angajezi, sa muncesti pentru bani de masina/ mancare.
La majoritatea serverelor aflii comenzile apsand tasta T ( parca T era ) si scriiind /help
Sper ca te-am ajutat