| Nicullet a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un jc nou, interesant de care sa nu ma las in afara de Lol, Metin, Wow. Ma puteti ajuta?laughing

Răspuns Câştigător
| alesone18520 a răspuns:

Hammermt2 si un hack pentru tine
scrii acolo :

multihackv1.8.5_4 si il iei pui tot ce e acolo in folderul hammer si dupa pornesti jocul te loghezi intri si dai acolo ok si dupa move speed 500 sau 600 si atack speed 1000 ca ala e fain hacku si o sa iti mai dau unu de trade da mai lucrez la el noroc happy

| Nicullet explică (pentru alesone18520):

Mersi mult, si daca merge ala de trade sa mi-l dai te rog!happy

6 răspunsuri:
| iuliana2002 a răspuns:

Movie star planet, gta, formula.
funda

| alesone18520 a răspuns:

Nu mai folosesc ca mi-a dat unul un hack unde trebuia sa bag id si parola si mi-a spart contul wsi aveam status+ rubin mod. De abia ieri l-a spart. Eu ce fac acum? (Pe hammer metin2 )

| alesone18520 a răspuns:

Era la linkul-l asta direct pe internet:http://prohackforyou.yolasite.com/ sa nu scrii datele pe el ca mie mi-a furat contul.

| Jitariu_Stefan_1994_6Ibm a răspuns:

Prototype 2, far cry3, gta IV

| NotAgain8967 a răspuns:

Minecraft
Nu are el grafica asa de frumoasa dar poti sa iti iei texture pack.