| asdasdsada a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un joc ca m-am lasat de cs, wow si metin si vreau sa ma joc ceva misto astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood, Call of Duty World at War, Call of Duty 4, Call of Duty modern warfare 2, Batman ARkham Asylum, Section8, Section 8 prejudice

| Andrei12_3934 a răspuns:

Poi depinde ce jocuri iti plac. Incearca daca vrei aceste jocuri: Cabal online; Argo online; Runes of Magic online; Atlantica online; Blade & Soul; Vindictus sau Guild Wars. Sunt un milion de jocuri frumoase pe care le poti juca. Sper ca te-am ajutat.