| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau sa stiu cum gasesc un vanzator de masini in jocul Euro Truck Simulator 2, unde dau, unde apas sa ma duc sa cumpar de la ei o masina pe care am bagat-o ca si mod.Sunt nou in joc si nu stiu.

1 răspuns:
| dante94 a răspuns:

Am impresia ca inainte sa iei vreo cursa e vreun buton cu truck dealer daca asa nu merge intr-unul din orase vei gasi dealeri legat de masina ca si mod nu stiu depinde ce model ai bagat si probabil inlocuieste de ja un model incearca cum ti-am zis eu