| gabrylys a întrebat:

Vreau sa stiu daca este sa fi ADMIN pe ejocuri is numai bolnavi la cap ei cum or ajuns ADMINI ca vreau si eu sa fiu ca sa schimb siteul ala in bine nu sa nu mai fie bolnavi la care profita de puteria lor pentru a sterge conturi fara ca persoanele respective sa le fi facut ceva SA FIM SERIOSI CHEAR NU STIE NIMENI din acest site cum se poate sa devi ADMIN sau moderator

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai dupa cum scrii (greseli gramaticale) nu prea meriti. Ia o carte de limba roamna si fa Admin pe ea.