| george4fun27 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu un GM dupa fun urgent...imi scriu id si parola si imi da mereu eroare la conectare la server va rog daca se poate un id ceva sau ziceti-mi cum rezolv... cel mai bun sfat:funda:X

Răspuns Câştigător
| aPerfectLive a răspuns:

Daca iti da eroare la conectare inseamna ca serverul este FULL sau pur si simplu este in renovare.Cateodata serverele mai sunt inchise pentru simple ajustari!:* Tot ceea ce trebuie sa faci tu este sa astepti cateva zile sau asteapta pana cand nu o sa iti mai apara eroarea. Sper ca ti-am fost de folos!:*