| AndrySiAtat a întrebat:

Vreau si eu exemple de jocuri online gen IMVU (stiu ca se joaca si online doar pe profil dar nu-mi place asa), Woozworld, Lady Popular... Dau FUNDA celui mai bun raspunswinking

2 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Pai Second life, Meez, BittyBay, Bin Weevils, Animal jam, BoomBang, Buil-A-Bearville, Chobots, Club penguin, Dizzywood, EcoBuddies, Fantage, Kaneva ( aproape la fel ca Second life si Imvu), Lucent heart si cam atat stiu ^_^.