| qazwsxplmokn a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri mmorpg online cu ninja sau ceva de genu... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RogoCodrin a răspuns:

Buna, incearca Drakensang online http://www.drakensang.com/
Nu e chiar cu ninja, dar pe langa vrajitor si razboinc are un ranger care e ca un fel de arcas-ninja. Are grafica 3d si tot ce iti trebuie sa il joci e ultima versiune de java :)

1 răspuns:
| RedWolfX a răspuns:

Pai era unul Onigiri US, care tocmai a fost in beta.Nu sant prea multe jocuri mmorpg cu ninja online care sa le instalezi.Dar daca tot mai vrei incearca Ninja Saga sau My Ninja pe facebook.