| abcddcba a întrebat:

Vreau si eu niste mmorpg-uri faine. Cu clase (wizzard archer etc), cu iteme pe categorii (epice legendare etc) si cu foarte multe leveluri. ceva frumos, o grafica ok, ceva ce te poate prinde foarte mult.
Va multumesc frumosss!

1 răspuns:
| LuluOneMillion a răspuns:

Black Desert e cel mai misto atm si gameplay, si grafica si tot ce vrei, de neintrecut. Blade and Soul mai e misto unde exista si esports pentru pvp, se simte foarte misto cand sari ca un ninja sau ce esti. Blade and Soul e free, iar Black desert 10 euro mi se pare. Kurtzpel ar mai fi un fel de mmorpg dar e PVP sau boss pve only pe nivele de dificultate. 2v2 in principiu.