| XxLeexX a întrebat:

Vreau si eu niste nume de ninja baiat pentru Metin! Cel mai bun nume primeste mega funda!big grin

11 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Superninja.laughing.

| CristobalMarian a răspuns:

Vampire, HotVampire, ColdAsasin, MortalStrike, FurioAsasin, DoubleStrike, AmbushMan, MortalMan, MortalAsasin, RedAsasin, VenomStrike, MortalHit, AsasinPower, ExpertStrike, CriticalStrike, ExpertNinja, NinjitsuMan, XariPower, SuperNinja, ExpertNinja, GravityHit, etc mai sunt multe. Bafta!

| Hrehorciuc_Liviu_1989 a răspuns:

SilentShadow,Darkninja,Ninjaghost,SilentNinja.
Funda?

| IonutViliman1974 a răspuns:

ExtremeSpeed,BL1ND3R,LmFaO si cam atat... Funda? big grin

| MaGandesc a răspuns:

DarkAssassin,Sharyngan,TheShadow,DarkEyesss,
Born2Kill,Just4Kill,SilentDeath,SilentKiLL3R,
KiLL4Money,Kill4FuN,Ikill4u,JustDoIT.

| m3nThoL a răspuns:

Nagara.m3nThoL,eXoDuS, TheOneee, YouDream, FarHoT, HulK cam astea mi'au venit in minte

| Cr3zyBoy a răspuns:

Cr3zyBoy Eu mi-am facut o gramada de gagicy cu numele asta daca nu ma crezi incearcal.

| BoGdy1RoBy a răspuns:

SayoNyS
PoiSonKiSS
XxFiTzOsUlLxX

| eduard009 a răspuns:

Mersi pentru nume m3nThol.

| Pyty_Dragos_1999 a răspuns:

Flow4NoStyle big grin

| Katalin55 a răspuns:

XFortune,Rnk,ToxykKiss sper ca te-am ajutat Funda?big grin