| ȚiulicăGabriela a întrebat:

Vreau si eu o versiune yahoo messenger care sa mearga pe laptop va rooog
pentru ca am incercat 9, 10 si 11 dar se instaleaza cat se instaleaza si apoi se opreste si imi spune ca este o eroare
PLZZ funda desigur!kiss

2 răspunsuri:
| Jane_6633 a răspuns:

Toate variantele merg. Acum... daca ai putea sa'mi spui ce eroare iti apare. Sau cat de "old" e acel laptop...As putea sa iti spun ce versiune poti folosi.
Incearca sa fi mai detaliatwinking

neluL
| neluL a răspuns:

Daca imi spui ce eroare iti da ->te ajut sa instalezi Yahoo Messenger 11, 10...care vrei tu! Uite YM 8 aici daca te incazeste cu ceva:
http://us.lrd.yahoo.com/......sgr8us.exe
Bafta!