| Mystyk a întrebat:

Vreau si eu putin ajutor. Vreau sa joc un joc (Rumble Fighters). Acu ceva timp imi mergea jocul, dar acum cand vroiam sa ma reapuc de el imi da o eroare, (care apare cand incepe sa se deschida jocul) ceva de genu: "Ne pare rau pentru inconvenienta dar trebuie sa inchidem jocul pentru ca a aparut o eroare." (nu eroare care scrie Don`t Send, ci una care am de dat doar close si se inchide jocul) Am reinstalat driverele, am reinstalat jocul si degeaba. Nu stiu ce sa-i mai fac. Raspunsu care rezolva problema are funda + multumiri big grin.

1 răspuns:
| MikeyKookie a răspuns:

Daca ai o versiune mai veche la pc... poate de aia nu merge sau poate nu ai destul spatiu de stocare sau poate ai un virus... eu zic sa iti reinstalezi Windowsul happy
Funda?