| DyannaM3 a întrebat:

Vreau si eu un cfg pentru Counter Strike 1.6 care sa imi tina tinta dreapta. Nu vreau aim sau silent aim sau mai stiu eu ce. Doar sa imi tina tinta dreapta. Sa nu imi tremure atunci cand incep sa trag. Multumesc anticipat!(Dau fundita bineinteles) Si un hack sau cfg speed.big grin Si sa imi explciati pe ce trebuie sa apas ca sa activez speed-ul!

1 răspuns:
| byka1986 a răspuns:

Am vrut sa iti dau 2 setari care sa te ajute cu tinta, dar pentru ca o sa le folosesti alaturi de un hack speed, m-am razgandit