| andrei_1755 a întrebat:

Vreau si eu un cont de second life! Fundita! va rog rog!

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

Stiu asta dar pe site-ul second life marketplace gasesti o gramada de lucruri cool gratis!

3 răspunsuri:
| MmMou009 a răspuns:

Lol la fel de bine poti sa iti faci tu unul singur...pentru ca un cont pe second life e costisitor[cere bani reali] si nu cred ca ai gasi o persoana care dupa ce a investit intr-un cont sa ti-l dea tie...mai ales si pe gratiswinking
Asa ca daca vrei cont.fa-ti unul, bate-ti capul pentru el si nu mai astepta pe gratis.

| wendy434 a răspuns:

In second life poti acum sa-ti faci cont gratis, deci nu mai este cu bani reali si din astea nu! e gratis! poti sa ti-l faci si tu singur!

| MmMou009 a răspuns:

Dora434pink: Lol stiu mereu a fost free.dar nu faci nimic daca nu ai bani...nu primesti niciun ban la inregistrarewinking