| Noi_Rade_Cu_1994 a întrebat:

Vreau si eu un hack de metin2 ro, private, counter strike, si altele
Aveti?
:)))) Glumesc :))))
Pt toti cei care vreti hackuri metin2ro, priv, counter si altele

Hacking-World cel mai tare:X site de hackuri nu keylogger.[Hackurile nu au virusi]
http://hacking-world.forumgratuit.ro/register
Aici gasiti Jocuri si Filme.Aici poti gasi Hackuri nu numai pentu Metin2 si pentru Counter-Strike[Inregistrare Gratuita]:D

5 răspunsuri:
| ValyMT2 a răspuns:

Tu ai facut saitul? Daca da da-mi un mesaj privat te rog mult.

| Noi_Rade_Cu_1994 explică:

Da! Eu l-am facut! big grin

| SongokuJR a răspuns:

Wow foarte tare site Funda?laughing Sincer chiar mi-am facut cont