| Richea_Emi_1995 a întrebat:

Vreau si eu un joc cu vânătoare. De prin 2009 -2014. Dati si link va rog. DAU funda.

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

Hunted Unlimited. Sunt mai multe 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. Succes

2 răspunsuri:
| noone33 a răspuns:

The hunter. Gratis pe steam. Daca vrei sa joci cu prieteni trebuie sa platesti.Dar ii fain sa joci si singur happy

| Diego0511 a răspuns:

Nu am jucat jocul, dar din cate stiu e un joc si pe PC si pe tableta/telefon, se numeste Deer Hunter in care trebuie sa omori animale si sa faci diferite misiuni(nu l-am jucat deci nu stiu sigur ce trebuie sa faci in joc, doar ca asa mi-au spus niste prietenii....pe PC il poti juca(daca ai)pe facebook...din cate am auzit e smecher... sper ca te-am ajutat..cat de cat big grin scuze ca nu iti dau link, dar ti-am spus...se joaca pe facebook big grin