| IULY991 a întrebat:

Vreau si eu un nume pentru jocuri... nu vreau de noob si chesti precum xXxIULYxXx.etc.

Răspuns Câştigător
| TaniaSiAtat a răspuns:

IulySiAtat,Iuly991happy,prajituricalaughing,your hidden.....secret/love/friend,sau cel mai simplu:NuSuportNoobi ori......sunshine ori smile! camatat am!

| IULY991 explică (pentru TaniaSiAtat):

Neah prea evident, eu vreau un nume mai "smecher" sau daca nu il pastrez pe cel vechi, originalul iuly991 laughing

6 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

Depinde de joc : pentru cele cu masini poti pune : shadow racer, pentru shootere : dark soldier sau metine : black ce caracter esti.

| IULY991 explică (pentru alxp):

Pentru Metin si CS (sunt foarte bun la amandoua si nu exagerez), dar black se potriveste decat la Sura si cat de cat Ninja dar tot nu e pe gustul meu.

| alxp a răspuns (pentru IULY991):

Pai pune si tu pentru cs : dark soldier merge si la CT si la T. iar pentru metin thinking nu joc

| mankill a răspuns:

FunnyKiller,Dang3r111,Periculos,DarkAngels,BlackAngels,DemonIntunecat,DateBaCaVin,Fatal,GameOver,Slowest,Fastest.

| TaniaSiAtat a răspuns:

Femeia fatala!