| CriStIN3L2000 a întrebat:

Vreau si eu un serial pentru test drive unlimited 2... dau funda

4 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

Incearcal pe acesta:A52C EKNZ L539 DU7T

| CriStIN3L2000 explică (pentru gamestoper1998):

Codul pe care il caut are cinci casute...pe net am gasit unul cu 8 casute

| gamestoper1998 a răspuns (pentru CriStIN3L2000):

Esti sigur ca nu este din 5 randuri a cate patru litere? Ca de ex acela dat de mine mai sus? Daca nu este ca acela mai caut si poate gasesc.

| CriStIN3L2000 explică (pentru gamestoper1998):

Are cinci casetute dreptunghiulare...cate litere trebui in fiecare asta nu stiu...cred ca patru litere. Iti multumesc de ajutor. Eu am cautat ieri la seriale de mi-a venit rau!