| Blindeye a întrebat:

Vreau si eu va rog coduri sau conturi de membru pe club penguin. Daca nu, vreau si eu un cod pentru permise pe howrse sau un articol rar pe webkinz.Pe webkinz numele meu este antuanela. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Haney a răspuns:

Http://clubpenguincp.com/club-penguin-codes/ Astea sunt fundita?

1 răspuns:
| ProxyDiamond a răspuns:

Ma daca vrei conturi de membru fa-ti tu un cont apoi pe o foaie noteaza numele unori pinguini membru. Apoi te deloghezi si scrii numele si parola tot numele. Spre exemplu:
Sa zicem ca il cheama pinguinul.
Scrii asa:
Name:pinguinul
Password:pinguinul
Trebuie sa stai ceva da o sa reusesti.