| cr1571n3l a întrebat:

Vreau un CFG pentru counter strike pentru mai multe fps, nu conteaza cat o sa scada din grafica, vreau sa prind peste 25 fps.joc jocul pe 640x480 16 bit si 85 herti.pe SOFTWARE MODE
Placa video intel 82865g(intel extreme graphics 2) cu 96 mb...
daca dau update la direct x o sa imi mearga mai bine?

Răspuns Câştigător
| SnUk a răspuns:

Salut...Nu sta in puterea Cfg-ului sa iti creasca FPS, astea sunt niste comenzi in consola tip Cl.Ca sa iti creasca Fps trebuie sa intri in optiunile placii tale video Nvidia/Ati si o sa gasesti o bara cu mai multe.Acolo ai Generyc Video el este pe On il dai pe Off...Restart Counter apoi enjoy 100Fps fundita?