| ForMetin2 a întrebat:

Vreau un metin2 cu rate mari lvl max 250! Funda

Răspuns Câştigător
| spiker2222 a răspuns:

Pai stiu eu unul dar trebuie sa fi as in itm.Sa iti faci itm mai bune ca toti si daca nu sti ce bonusuri sa pui esti pa.Metinul e Shadow. Daca vrei intri. Funda? Ps big grinaca vrei intr-o zi ai cel putin 100

5 răspunsuri:
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

New metin3, rate de 350%, lvl maxim 250, este un server italian, dar romani au acaparat server-ul si are arme legendare, king-uri etc. Uite site-ul www.new-metin3.org. Funda?

| spiker2222 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url succes.Scz ca nu am mai intrat si mersi de funda :D

| Nutzuh a răspuns:

Salut, eu joc de ceva timp un metin si cred ca este destul de bun, ratele sunt 200 yang 200 drop 500 exp si cand e GM-ul bine dispus baga si 1000% ratele toate. Lv max 255 arme legendare, king-uri, itm care evolueaza, bns 1/5 si 6/7 foarte ieftine, poti sa alegi limba ROMANA ENGLEZA FRANCEZA GERMANA, cu toate ca serverul este francez, romanii au control total.
Daca te straduiesti intr-o zi poti sa faci si lv 100.Bineinteles ca sunt si smecheri care doneaza cu sutele de euro si o sa fie mai greu sa treci pe langa ei fara sa te holbezi la itm si toate cele, dar nu te intrista azi una maine alta o sa faci si u itm bune si multi dintre ei sunt praf. Uite aici iti las site-ul :http://mondialmt2.com/

| ForMetin2 explică:

Va multumesc la toti dar am jucat New metin 2 si mondial am 250 (255) pe amandaua dar shadow nu am jucat

| ForMetin2 explică:

Spiker2222 imi dai site plz