| cr1571n3l a întrebat:

Vreau un mod de Crosshair\tinta in Counter Strike 1.6,ceva sa nu se mai mareasca sau macar sa arate altfel, dar nu aia cu schimbat culoarea la tinta ca stiu de aia.

1 răspuns:
| Ciprian16 a răspuns:

Uite frate si eu joc CS [counter strike] si ceea despre ce incerci tu sa spui se numeste cfg [configuratie], cand fugi tinta nu se mai mareste si este foarte mica trebuie doar sa-ti cauti una si sa o bagi in folderul in care ai instalat jocul rezolutia la care ar trebui sa joci este 800x600 [se vede tinta mica si mere mai bine] deci.Counter strike>>>cstrike>>paste [cfg] uite daca vrei un cfg bun da pe unul din alea galbene [tias recomanda 3D] de aici >>>http://cs.wazup.ro/download/download-fisiere-cfg-counter-strike.php
sper ca te-am ajutat bft!