| mojo_9732 a întrebat:

Vreau un mod parasuta pentru counter-strike 1.6 (doresc neaparat sa fie gratuit!)

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu se numeste mod, ci plugin. Arunca o privire aici http://servere-cs.areaten.net/instalare-plugin-parasuta-parachute/11/.

| mojo_9732 explică (pentru Ronnix):

Iti multumesc.Dar as dori unul special pentru zm.(un fel de jet am vazut la un server si adimin mi-a zis ca trebuie sa downloadez un plugin de genul asta)Sau daca imi poti spune daca acesta este potrivit pentru ca nu l-am incercat inca.Iti multumesc oricum!

1 răspuns: