| Preason a întrebat:

Vreau va rog sa stiu Naruto shippuden are numai 220 de episoade sau mai multe dar daca are numai 220 vreau sa stiu cite minute are ultimul episod!
Dau funda si vot celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| cryptobiologist a răspuns:

NUUU! Si in nici un caz nu are doar 226 de episoade (il corectam pe crytekengine) are mult mia multe.Se mai intampla multe trebuie sa inceapa razboiul si trebuie sa fie si lupta dntre sasuke s naruto.care va avea cel putin 5 episoade.Manga inca nici nu s-a terminat, apare cate un capitol din manga in fiecare saptamana si e departe de a se fi terminatbig grinFundita?

1 răspuns:
| CrytekEngine6 a răspuns:

Naruto shippuden are 226 episoade. In al 226 episod naruto se bate cu sasuke si se incheie prin amintirile lor.