| YusukeUrameshi a întrebat:

Vreu sa invat sa joc bine fifa 07.Stiti voi cum funda:X

6 răspunsuri:
| Heng a răspuns:

Eu nu stiu cum. Explica daca vrei raspuns.

| Alex_Alexutzu_1993_sskR a răspuns:

Invata scheme si buguri, joaca pase multe in aparare, fii calm, ataca pe laterale, incearca suturi de la distanta.
Uite si aici niste lucruri interesante:
1.Joaca la inceput la Amator(game setting)
2. Dupa ce joci bine pe Amator joaca pe Semi-Pro
3. Dupa ce joci bine pe Semi-Pro treci la Professional.
4. Dupa ce joci bine la Professional treci la World Class.
5. Uite cat ai avansat.
Mai poti juca si cu alti playeri online(intra pe competitii.ro,fa-ti cont, si intra la sectiunea fifa 2007 la meciuri libere, vorbeste cu alti jocatori si procedeaza in felul urmator:http://www.youtube.com/watch?v=epoCMcygRUo
Sper ca te-am ajutat :)

| vali165 a răspuns:

Dami id si iti exp pe mess

| YusukeUrameshi explică (pentru vali165):

Idu e aLeangryandarlain)PCXZ. nu avusei voie sa fac andarlain

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru YusukeUrameshi):

Mi s-a facut rau cand am vazut " andarlain " Pun pariu ca nu ai mai mult de 11 ani. Se scrie underline happy

| vali165 a răspuns:

Cu e fugi cu a centrezi cu s pasezi cu d sutezi cu q scimbi jucatori cu z chemi jucatori sa te ajute la faze fixe si cu e scimbi jucatorul care executa faza fixa cand ti apasat pe ed faci presing si iti dau un sfat care este sa joci mult cu pase