| nicandrei98 a întrebat:

Ziceti-mi ce jocuri faine va junati ca si metin2 si cs (daca ziceti un metin2 ziceti unu fain privat sau pvp [nu pe hamachi])funda la jocu care imi mere si care ii fain(cu tot cu site de descarcare dar nu thepiratebay)

Răspuns Câştigător
| AleX199506 a răspuns:

Farmerama, Zoomumba... Call of duty

2 răspunsuri:
| Acasete a răspuns:

Minecraft.
Cauta si tu pe Google un client cu auto-updater ca jocul in sine costa 15 euro, dar acesti 15 euro ii dai ca sa ai si multiplayer.

| robertosi a răspuns:

Eu ma joc wow dar pe serverul oficial costa 15 euro lunar sau cumperi card odata la 2 luni sau cand vrei