| DeStil a întrebat:

Ziceti-mi si mie cateva jocuri, ca ma pliptisesc. Cel mai bun joc primeste

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucate de WOW Cataclysm pe wow freakz

| TheLostAngel a răspuns:

Seria assassins creed seria call of duty seria fifa seria pes batman arkham ashilum\city seria Battlefield Fundabig grin

| dadu91 a răspuns:

Test drive unlimited,nfs most wanted,prince of persia, asassin`s creed, fifa 2011

| uNKN0Wn a răspuns:

Depinde ce PC ai.
Incearca aceste jocuri, pun pariu ca nu te poti plictisi de ele:
Prototype
Assassins Creed 2, Brotherhood
Call Of Duty Modern Warfare 2, 3
Devil May Cry 4
FIFA 2012
Rage
Anno 2070
FarCry2
Crysis 2
Bioshock 2
Batman Arkham City
The Elder Scrolls V
F.E.A.R. 3
Star Wars : The Old Republic
Need For Speed The Run
Portal 2
Battlefield 3.
bft!

| joshua145 a răspuns:

Daca vrei jocuri online, ti-as recomanda Zoomumba.Sau, daca vrei eventual jocuri descarcate:Gta3, multiplayer ori CounterStrike.

| DoarYO99 a răspuns:

Incearca WoT (word of tanks), far cry2, sniper elite, team fortress 2, prototype, call of duty black ops(RECOMAND E COOOOL) si mine craft. FUNDA?