| Boss_Edy_1990 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri istorice in care sa te poti misca ca in metin2 si ca in delta force,dar sa nu fie multyplayer si in care sa ai sulite,sabii, si sa calaresti cai, cum era prin anul 100 dupa hristos, dau funda.

Răspuns Câştigător
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Incearca The Elder Scrolls V: Skyrim. N-o sa regreti! Grafica de nota 10. Poti calari, ai arc cu sageti, sabii, armuri si muuulte altele. Poti sa-ti cumperi case, sa fi hot, vrajitor, soldat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hector99 a răspuns:

Incearca Assasin's Creed toate merita jucate

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Mount and blade tongue