| pacpac123123 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un hack trade metin2 care merge 100%.

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Cum a zis si ala, nu exista TradeHack ce vezi tu pe youtube sunt doar trucaje ieftine.
Pe net gasesti sute de "hackuri" trade, dar de fapt sunt keyloggere.

KeyLoggerul este un program/hack care daca l-ai downloadat si pornit, persoana respectiva vede tot ce scrii tu in PC / parole tot tot / conturi.

Asa ca lasa prostiile. si nu mai cauta. Toate fisierele de tip hack.exe s-ar putea sa fie KeyLogger!

5 răspunsuri:
| Crizty a răspuns:

Sal,uite aici trade hack metin2:http://fisierulmeu.ro/38D7PWC24LQV/Metin-Trade-Hack-rar.html
Ok,funda te rog.

| Liviu781 a răspuns:

Nu exista asemenea hack... ce ti-a dat Crizty ti-a dat la vrajeala ca sa ia si el o funda amarata... Nu exista hack trade cel putin pe Metin2RO!

| raresstietotcevrei a răspuns:

Nu exista asa ceva! Sunt doar keyloggere si iti fura contul! Chiar daca ar exista ei nu vi l-ar da pe gratis! Stii ca este un keylogger Cand iti da la download Key.

| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| Ilumminattul a răspuns:

Uite aici un trade hack nou su toate actualizarile la zi, merge 100%.

http://fastupload.ro/70c81c53a141b25060e2bdb789a81a36.html postat la 30 Ianuarie 2016 14:43