| AndreiJokeru a întrebat:

Ziceti-mi si mie un joc calumea va rog

Răspuns Câştigător
| frumushika09 a răspuns:

Sims 2, bubble struggle, imvu, toate jocurile din seria harry potter,

4 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

The Elder Scrolls V : Skyrim, Battlefield 3, Alan Wake, Call Of Duty Modern Warfare 3, WoW, Mass Effect 3, Syndicate. Jocurile astea ti le recomandwinking!

| rexxx a răspuns:

Call of duty, assasins creed, betelfield bad company, prototype, prince of persia, saint's row, gta4, nfs underground etc ce gen vrei

| andreea543 a răspuns:

Pai:sims3, gta4, conterstrike, minecraft, angly birts, prince of persia, metin2... sper ca te-am ajutat.

| Vandalism a răspuns:

Lord of the ring : War in the north!