| gabreanu a întrebat:

Ziceti-mi si mie un nume pentru breasla in metin2 tdl. Cele mai multe funda!

6 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Jokers!
Only4Boss!
NihilSineDeo!
RupemTot!
OnlyWinners!
FUNDA?smug

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Reblii,Smecheri,TeamRomania,GulidRo,GLobToys,JokeRii,InaRmaTii,ArmaGheDonii,AmbaSsadori,Fierbintihappy,Mafiotii,RocketOn,ScheleTon,Undead,BloodShift,Varcolacii,Orcii,TrooLii,Humanii,Goblinii,ViceConte,KillYouGulid sper ca ti-a placut si daca ti-a placut sa zici care ti-a placut daca se poate Multumesc.

| gabreanu explică:

Mai multe

| cosmin7355 a răspuns:

BlackBoxRomaniaX SupErsXXrOM SuperMegerS2X MegaXrOMANIAoNLY

| cosmin7355 a răspuns:

MAI SUNT sUlErRo, MaXimFerss2, SuperSUperBOOs, XRaianXRoBos, BlackBoosTim, ISRoX, UrENISx

| madox1999 a răspuns:

DarkR0y4l