| adinne a întrebat:

Am auzit din intamplare o melodie pe protv (era o emisiune cu varciu liviu ca prezentator de revelion] si suna ceva de genul asta: "Moasa/Mellissa, asi o serenata.si se repeta melodia. daca stiti cum se numeste spuneti-mi si mie.

5 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAu:)
cred ca de asta zici
http://www.youtube.com/watch?v=7gl96U_vXN8

| IooMar a răspuns:

Cred ca spui despre melodia:Michel Telo-Ai se Eu te Pego...credhappy

Răspuns utilizator avertizat
| GreatScott a răspuns:

"Moasa/Mellissa, asi o serenata'' rolling on the floor)laughing) mama ce am mai raslaughing)michel telo-ai se eu te pego asta e 100%