| Razvistocheci a întrebat:

Am dat o comandă de pe cnfans de o pereche de jordan 4 fake iar zilele astea imi va ajunge in Romania.Linia de transport este dhl pana în Romania ca am auzit ca este cel mai sigur. Vreau sa stiu care sunt șansele ca coletul meu sa fie confiscat la vama

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suficient de mari, ar trebui, având în vedere că vine din afara UE cu produse fake. Însă aia de vând în UE înseamnă că nu au pierderi așa mari.

| Razvistocheci explică (pentru suntserios):

Dar treaba e ca pana acum nu cunosc pe nimeni care a avut probleme la vama, coletele lor au trecut neverificate