| AvalohAlyn a întrebat:

Am devenit membru oficial socios al echipei Otelul Galati cumpărând un card de abonament la evenimentele sportive ale echipei din sezonul urmator? Pe card adica pe abonament scrie membru oficial 23-24. Daca da, atunci ce beneficii mai am în afara ca pot sa vad meciurile echipei Otelul in calitate de membru oficial?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce nu intrebi la club?
Daca nu intrebi acolo se poate sa nu primesti un raspuns sigur si corect aici, poate nici un utilizator nu stie.