blonda_suprema
| blonda_suprema a întrebat:

Am o intrebae pentru moderatorii TPU. De ce putem ca sa ne votam singuri raspunsurile? Nu ar trebui ca sa poata vota doar altii pentru raspunsurilor noastre si noi pentru altii? Nu mi se pare foarte corect ca eu sa-mi votez toate raspunsurile cu inteligent sau folositor indiferent de raspuns. Pe alte site-uri nu se poate face lucrul acesta si chiar mi se pare logic sa nu se poata.

Răspuns Câştigător
| catalinten a răspuns:

Clau, ai perfecta dreptate. Faza e oricum cine vrea sa sunteze sistemul il va shunta. Va vota de pe alt calculator, cu un alt ID daca doreste.
Voi inchide aceasta intrebare si voi deschide on "Discutie in zona Cafenelei" unde sa colaboram cu totii pentur un sistem cat mai bun/echitabil

1 răspuns:
blonda_suprema
| blonda_suprema explică:

Tu Cata ai dreptate, dar asa ar trebui ca sa fentam si legile tarii ca oricum sunt multi care o fac. Alte site-uri de ce nu s-au gandit la asta? De fapt au un sistem ceva mai bine pus la punct. Eu de ex am un cont deschis pe un sait si dupa ceva timp am vrut ca sa-l inchid pe ala si sa-mi deschid altul. Nu am putut de la calculatorul meu. Am incercat de la calculatorul sotului meu, de pe care mai intrasem de cateva ori cu contul vechi, la fel am patit.Am luat laptopul, si bineanteles ca nici de pe ala nu m-a lasat ca sa-mi creez un cont nou. Deci ei cum au sisteme bine puse la punct?