| TerribleTerry a întrebat:

Am scris "scara 1" pe cererea pentru buletin dar pe actul de proprietate nu e scrisa o scara, stau la bloc... E vreo probelma?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema.

| TerribleTerry explică (pentru Ioandelasal):

Adresa care o sa-mi fie scrisa in buletin o sa fie adresa de pe actul de proprietate?

Cum am zis, am scris scara cand nu e nici o scara scrisa pe contract? act

Vreau sa-mi fie clar, sa nu am probleme.
Am mers Pana la capatu lumii CA sa fac buletinul, sa ma reintorc at Fi greu

| Ioandelasal a răspuns (pentru TerribleTerry):

Da, adresa de domiciliu o sa fie cea de pe actul de proprietate.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe actul de proprietate scrie si scara. Dar nu este nici o problema.