| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat in legatura cu o problema pe care totusi n as vrea sa o fac publica pe site.cine crede ca ma poate ajuta sa mi dea un mesaj pe privat multumesc!

8 răspunsuri:
| lost.in.rain a răspuns:

Spune in mesaj privat despre ce e vorba

| zuzumic a răspuns:

Trimite-mi un mesaj privat si te voi ajuta cum pot eu mai bine

| Tourniquet a răspuns:

O_O
Te ajut eu! Baga id-ul meu. ti-l dau prin msg priv tonguetongue

| freeman a răspuns:

Ma ofer eu. Sper sa pot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi in msg privat daca e o chestiune personala

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Pai, pune intrebarea anonim, asa nu va sti nimeni ca tu ai pus-o...

| danuci a răspuns:

Depinde, ce problema? despre ce este vorba?

| corina_2762 a răspuns:

Spune-mi ce problema ai si voi incerca sa te ajut cu tot ce pot