| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. O fata de 13 ani a fost violata de 8 baieti. Mama ei a facut plangere la politie si acestia au fost prinsi dar a mai fost unul despre care nu s-a zis nimic. A trecut o luna si ceva de cand a fost asta. Cei 8 care sunt acum arestati daca spun ceva despre cel care este in libertate mai poate sa pateasca ceva?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca tu esti acea fata nu?laughingDa normal. daca depune unu plangere impotriva lui si restul se fac martori...il aresteaza automat

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e cum sa-ti zic eu : "Sariti lumeee, ma violeaza." dar imi place. in sensul ce mama sau tata ar lua bani in schimbul, renuntarii la declaratie! este absurd, adica imi violeaza fata, ii bag pe aia la inchisoare acum imi retrad declaratia pentru o suma de bani de ce? pot zice atat PARINTI DENATURATI! Cum e posibil asa ceva, ma violeaza da eu zic las ca trece vreau bani da-o dracu de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident, daca fata confirma ca a luat si ala parte la viol.

| Isa0w0Chan a răspuns:

Acum depinde si de politie, insa din cate stiam eu, dupa ce trece data procesului nu se mi poate face mai nimic, doar daca cel din libertate este dat sub urmarire generala, iar din cate ne-ai spus tu...nu prea pare.

| roSenD99 a răspuns:

Da logic, pentru ca a luat parte la viol deci si el e devina deci ar putea si el sa fie arestat

| andreea201219 a răspuns:

Nu sunt eu aceea fata multumesc lui dumnezeu.ee o fata de la mine din cartier.dar din cate am inteles eu acum ea si-ar fi schimbat declaratia ar fi zis ca nu a fost viol in schimbul unor banii.acela care inca nu s-a spus nimic tot ar patii ceva?

| Nella12 a răspuns (pentru andreea201219):

De ce te-ar interesa despre lucruri acela? Pai ești așa curioasă de viața ei? Dai prea multe întrebări care mă face să cred că tu ești fata din această poveste nimeni alta..sincer cu are rost sa te ferești

| andreea201219 a răspuns:

Nu si-au retras declaratia au schimbat-o au pus ca numai e viol.ca a fost de buna voie