| mendeleev a întrebat:

Am si eu o problema sunt vizat ca prim inculpat intr-un dosar penal deoarece un prieten trebuia sa livreze piese auto in schimbul a 130lei dar acesta nu a mai avut piese si nu a mai trimis banii inapoi. Eu am dovezi ca nu sunt vinovat ( firma nu e a mea si n-am legatura cu ea si convorbirile telefonice au fost facute de pe alt numar ) + ca cel vinovat a recunoscut ca s-a dat drept mine la telefon.

Ce pot pati eu din afacerea asta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul expus n-ai ce sa patesti, fapta a fost comisa de altul si nu de tine. Cel mult s-ar putea sa fii ascultat ca martor in dosarul penal.