| svenhassel13 a întrebat:

Am trecut pe rosu si era camera in stâlp, in oraș, poate veni acasă amenda?

6 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

Depinde, inca nu suntem ca in vest, alea sunt puse pentru monitorizare trafic si accidente.
Daca nu se uita un politist la camera exact in momentul ala, nu primesti nimic, nu avem nimic automatizat in tara asta.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poate veni, daca politia verifica inregistrarile de pe camera respectiva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Confunzi Romania cu Germania

| Cipi1212 a răspuns:

Ai trecut pe roșu cu mașina?

| Sawarekh a răspuns:

Sper sa iti vina amenda happy O dar stai, suntem in Romanica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bine, o sa vina Violetta si o sa iti zic ca te cauta mascatii acasa, dar sa nu o crezi