| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis poze cu o colega unui prieten de pe Facebook si eu i-am spus ca e frumoasa dar el zice ca-i frumoasa dar nu ar avea sanse cu o fata ca el! M-a blocat pe Facebook dar i se vede numele si poza de profil pe contul lui, dar nu pot intra pe contul lui, imi scrie cand deschid chatul lui si al inca unui prieten. Acest ultlizator nu este disponibil pe messinger si nici nu pot sa-i scriu ca sa-mi cer scuze ca i-am trimis poze cu fosta mea colega sa-i arat ca nu-i urata! Ce se poate intampla, voi avea urmari, consecinte grave?

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O fata ca el probabil are perioade ale lunii in care e mai irascibila.
Cauta-l pe insta, scuza-te acolo.
Sau asteapta, ca poate si-a dezactivat contul sau i-a fost suspendat, si va reveni.

| johnnny123 a răspuns:

Parcă spuneai că ai terminat o facultate și un master...
Întrebare serioasă: așa se exprimă un om cu facultate și master?

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Nu... dar recunosc ca am gresit!

| johnnny123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau că ai mințit în legătură cu studiile?

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Am facultate si un master... problema e ca am gresit ce i-am facut acelui fost prieten cu pozele alea!

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

As vrea sa ma ierte!

| johnnny123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar eu am ridicat o altă problemă: Dacă ai facultate și master, de ce te exprimi în halul ăsta?

"eu i-am spus ca e frumoasa dar el zica ca-i frumoasa dar nu ar avea sanse cu o fata ca el!"

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

El oricum zice ca-i urata! Am gresit ca am scris rapid, eu doar voiam sa i arat ca arata bine si nu-i urtara fata chiar daca eu nu am sanse cu ea si el o recunoscut ca nu are sanse cu ea!

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

In ziua de azi toti or sa aiba facultati, dar uite ca tu ai si master laughing adica iai facut pe bagabonti, insa te exprimi mai rau ca tanti leana din piata care are cateva clase doar.

Omu tia atras atentia ca te exprimi cam naspa, dar tu se pare ca nu prea ai inteles.

Din nou aceiasi exprimare aiurea. Frate mai bine nu spuneai ca ai vreo scoala, acum sincer.Ai scris rapid de fiecare data?

Nu se intelege nimic din ce spui. Hai daca nu continuai, eu as fi inteles, ca tu ai aratat o poza cu o femeie unui amic, banui, sa zica ala daca fata e buna, apoi ala ti-ar fi spus ca este frumoasa, dar ca tu nu ai sanse la ea.

Dar acum vii si spui ca de fapt el nu ar avea sanse laughing Pina la urma poza aia ai aratato pentru cine sau pentru ce anume?

Uite si tu ce exprimare ai bagat a nu stiu cita oara, te citez : "eu doar voiam sa i arat ca arata bine si nu-i urtara fata chiar daca eu nu am sanse cu ea si el o recunoscut ca nu are sanse cu ea!"

Adica voiai sa arati amicului ca fata arata bine, chiar daca tu nu ai sanse la ea, iar amicu asta o spus ca nici el n-ar avea sanse, pffff asa si asta inseamna ce anume?

Pina la urma nu vad care ar fi problema.Amicu asta al tau tea blocat pe FB de ce? Iara tu voiai sa iti ceri scuze, pentru ce anume sa iti ceri scuze?
Esti in plop si plopu in aer laughing frate sincer e de jale.El oricum zice cai urata laughing desi cand spui ca si el o recunoscut ca arata bine, cand spui ca ala zice cai urata cand spui ca o zis ca arata bine, nici tu nu mai stii ce spui laughing

Eu zic mai bine sterge tot ce ai scris, baga o alta formulare, pentru ca nu se intelege nici care ar fi macara problema, poate ca problema ta o fi de alta natura.

Ok arata poza fetei mie, iti zic eu cum sta treaba, nu mai intreba pe nimeni nimic laughing te rezolv eu de tot, sau pune poza aici sa o vedem noi si iti putem spune mai bine daca arata bine, sau mai putin.

Daca o lungesti in felul asta, no sa afli nimic. Daca tu arati o poza cuiva, e ceva de rau? Nu vad de ce sa iti ceri scuze, mai ales ca tu ai si master laughing ba esti copac, ce dreacu ai.

| LisaJulie a răspuns:

Te-au blocat pentru ce ai făcut! Acum tot ce poți este sa mergi sa îți ceri scuze persoanelor

| KovacsB a răspuns:

Cred ca ai probleme serioase la mansarda.