| Mirabela6789 a întrebat:

Am un baiat de 10 ani cu fostul concubin si 2 copiii cu actualul sot baiatul care are 10 ani e la mine am fost şi în instanţă dar el tot zice ca îmi ia copilul copilul a ramas de finitiv la mine asa sa decis in instanta dar fostul concubin ma urmareste si zice ca imi va lua copilul.Ce as putea sa fac situatia asta?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai pus de cateva ori aceasta intrebare si retin ca ti-am raspuns de 2 ori. Ce n-ai inteles?

| DnIon a răspuns:

Scrie plingere pe el la politie