lolita
| lolita a întrebat:

Am vazut fete(minore) care isi pun poze aproape dezbracate pe hi5, si de acolo faimosul blog(cred)" sunt pitzipoanca, deci exist!", le afiseaza fara rusine. Asta nu inseman ca este pornografie infantila? De ce nimeni nu
ia masuri? Daca anumite persoane sunt prinse ca-si trimet poze cu minori sunt acuzati de pornografie infantila si platesc pentru asta, dar asazisul blog arata pozele in vazul lumii. va dau si un lik sa va convingeti: http://pitzipoanca.org/2009/11/no-toys/#comments
http://pitzipoanca.org/2009/11/alte-ploade-fara-viitor/# comments
http://pitzipoanca.org/2009/11/rastignita-pe-gresie/#com ments
si nu va mai arat nimic, deoarece nu vreau sa ma acuze si pe mine.

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am vasut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bv lolita ai facut o treaba buna cu blogul asta poate din atatea destrabalate o sa le vina catorva si mintea la cap sa nu crezi ca sunt vreun mos am 22 de ani dar sincer daca ma crezi mie unul imi e scarba de cea ce vad si deia nici nu frecventez hi-5ul facebook etc daca vrei sa vb da add la drg_geon id-ul meu de mess o sa fie interesant sa vb ciao pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumoasa ca stelele din cer est simai frmoasa decat luna printre stele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamnee ce mai lucruu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut da nu vrei sa ne arati ori ori nu esti hotarata bhai fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am vazut si eu eu zic sa faca mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat stiu depravatele astea minore.sa se f*** si sa suga happy. noua generatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare bine ca pun poze goale

| Asdfasdefta a răspuns:

Dupa hi5 nu se mai pot copia pozele...big grin

Răspuns utilizator avertizat
| picsandmovies a răspuns:

Poze si filme minore preteen lolita underage preteen.ilive.ro

| serghey007 a răspuns:

Sti ca atea sunt gresite dar gandeste-te cati bani scot acei omeni care arata asa ceva si nu este lege pentru ei si asa fac de fiecare data cu exista si saite porno asa sunt si site-urile astea la care trebuie sa platesti