| realitatea.net a întrebat:

Angajaţii unei firme de pază au pus la pământ doi infractori. Cum comentaţi?

http://www.realitatea.net/......48422.html

8 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Wowww
Iti dai seama cat de interesant?
Alte subiecte nu aveti?

| hândel a răspuns:

Hai ca nu i-a omorat! Se vede clar ca nu-i loveste cu putere si, o bataita din cand in cand nu strica. Bravo lor si rusine hotilor. Daca-mi fura mie ceva scoteam latura animala la inaintare. Sincer, le rupeam mainile. La munca tata daca vrei... nu la hotit oamenii care-si castiga cinstit banul.

| Shery a răspuns:

Moama ce a ajuns presa... oamenii astia nu mai au despre ce sa scrie? laughing
Doar de-aia au fost angajati oamenii aia, ca sa ofere protectie patronilor, cat si clientilor benzinariei. Dar traim in romania, asa ca ar trebui sa ne miram si sa zicem: Iti dai seama ce au facut?! :O:O

| greg a răspuns:

Vai ce criminali.Trebuiau sa-i pupe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wowwwwwwwww... ce stire interesanta:o...incredibil! chiar asa au facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu asta le e datoria?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Gesturile lor sunt ieșite un pic din tipar: au lovit în ei când aceștia erau deja la pământ și nu opunea rezistență: abuz în serviciu.
Pa, pa.

| claudiu_4029 a răspuns:

Acei oameni au si meritat pentru ca sunt niste hoti.